Är ingen spelfantast men kan inte låta bli att älska deras poängsystem med achevements. Har beställt från dem i över 10 år. ALDRIG någon strul. Är det något fel på varan skickar de en ny utan problem. Har på blivit mitt förstahandsval att handla saker hos.
Går inte att komma fram över telefon. Trotts det är de mycket snabba på svara på mail (inom 1-2 timmar). Svarar tydligt och utförligt. Snabb hantering och leverans. Har beställt från dem flera gånger, aldrig något strul.
Mycket bra ljud för pengarna. Bra ljud, bra bass , utmärkt passform. Fungerar kanon med Nexus 6
Beställde några småsaker och betalade för vanlig frakt. Sedan kommer mail: "Din beställning XXXXX kommer att vara spårbar när paketet når Helsingborg och scannas av DHL. Denna process tar en till FYRA DAGAR... Leveranstiden är 5-10 arbetsdagar från att ditt paket skickats från vårt lager. " 10 Dagar för för ett litet paket från Tyskland är uselt. Jag hinner få mina Kina paket med fri frakt på den tiden.
Sveriges SÄMSTA hemsida! Beställning finkar varken med chrome, firefox eller safari. Funkar endast med IE för mig.
Lång leveranstid, "1 dag vid order innan 16.00" stämmer inte
Utmärkt service, bra priser, bra utbud och snabb leverans. Råkade beställa en vara fel men fick en ny, denna gången rätt, helt kostnadsfritt. Världsklass!
+stort utbud +ok priser på vissa produkter -Kundservice svarar inte -Lång leveranstid -Dyr frakt om man ska handla något litet -Många artiklar saknar beskrivning/specifikation