Prisjakt

hejhej

Medlem sen 2008-02-24
23
Bidrag
1
Hjälpsamröster
Karlskrona Båt & Fiske
Bra
(500+)
h
hejhej
23 omdömen
Utmärkt7 år sedan

Snabb leverans!

Ultimate Ears UE Wonderboom Bluetooth Högtalare
Full Star 1
4.6
(25)
1 005 kr
h
hejhej
23 omdömen
Full Star 1Full Star 2Full Star 3Half Star 4Empty Star 5
Redigerades 8 år sedan

Bra batteritid och ljud, så länge man inte lyssnar på metal! Trodde att något lossnat och låg och skramlade men när jag satte på lite vanlig skvalmusik lät det bra igen. Det går att spela bra högt utan att det distar. Man kan ju såklart inte ersätta större högtalare med denna men till det den är tänkt för fungerar den utmärkt!

Halebop
h
hejhej
23 omdömen
OKRedigerades 10 år sedan

Varit kund i ett par år och är väldigt nöjd. Billiga samtalspriser och många fria SMS ingår. Har även handlat från webbshoppen och där var det snabb och bra hantering! Varning dock för att förlänga abonnemang genom telefonförsäljare som ringer när bindningstiden snart går ut. Senast beställdes ett dyrare abonnemang än det jag sagt att jag skulle ha.

Apple iPad 16GB (4th Generation)
Full Star 1
4.6
(27)
h
hejhej
23 omdömen
Full Star 1Full Star 2Full Star 3Full Star 4Half Star 5
Redigerades 13 år sedan

Snabb och väldigt trevlig skärm.

Creative Sound Blaster Tactic3D Sigma
Full Star 1
4.1
(15)
h
hejhej
23 omdömen
Full Star 1Full Star 2Full Star 3Full Star 4Half Star 5
Redigerades 13 år sedan

Bekväma och bra ljud till både spel och musik! Dom kan verka lite stora vid första anblicken men när man sätter dom på huvudet sitter dom som gjutna. Köpte mina för 390:- på Dustin home och jag hade känt mig lika nöjd om jag betalat det dubbla! +Bekväma +Bra ljud +Smidig mikrofon som går att ta bort (har ej provat den så kan ej uttala mig om ljudkvalitén) +Separat USB-ljudkort +Bra programvara (många inställningar, väldigt snällt med systemresurserna) +Vanlig volymkontroll på sladden istället för knappar på lurarna -Kanske inte så snygga att man vill koppla dom till mobilen och gå runt på stan precis (men det går om man vill :) -Ljudkortet orkar inte riktigt med om man drar på för mycket bas och hög volym (märks egentligen bara om man drar på lite bastung musik t.ex dubstep) -Tycker inte att surround-effekten tillför så mycket men det är ju en smaksak och ingenting man måste slå på.

QPAD MK-50 MX Red (Nordisk)
Full Star 1
4.2
(42)
h
hejhej
23 omdömen
Full Star 1Full Star 2Full Star 3Full Star 4Half Star 5
Redigerades 13 år sedan

Snyggt tangentbord som känns väldigt gediget. Fungerar jättebra till att spela på (vilket ju iofs är tanken :)

Webhallen
Utmärkt
(500+)
h
hejhej
23 omdömen
UtmärktRedigerades 14 år sedan

Varit nöjd kund sen 2004 och har aldrig haft några problem! Alltid snabba leveranser och brukar alltid få förbokade spel på releasedagen.

Wilfa CGR-1
Full Star 1
4.3
(36)
h
hejhej
23 omdömen
Full Star 1Full Star 2Full Star 3Full Star 4Half Star 5
Redigerades 14 år sedan

Har haft min i 5 månader nu och är väldigt nöjd. Har märkt att det färdigmalda kaffet blir väldigt statiskt om man kör mellanrostade bönor men inte om man kör mörkrostat. Har inte riktigt begripit vad tidsvredet ska vara bra för, det är svårt att ställa in så att man får rätt mängd kaffe tycker jag, bättre att väga bönorna före man mal. Designmässigt passar den väldigt bra ihop med min Melitta Aroma Excellent Steel kaffebryggare.

Zalman VF3000F
Full Star 1
5
(1)
h
hejhej
23 omdömen
Full Star 1Full Star 2Full Star 3Full Star 4Half Star 5
Redigerades 14 år sedan

Ganska lätt att montera och kyler väldigt bra! Det räcker att ha fläktarna på lägsta nivå hela tiden, har överklockat mitt GTX 470 till 700 MHz och kommer aldrig över 60 grader