Prisjakt

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 0,5m

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 0,5m

  • Pris/m: 206 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Prishistorik
Nu 103 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 0,5m

Lägsta pris 96 kr (2009-09-24)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Compliq
2021-09-13103 kr-60 kr
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0.5M 50/125 MM DPX
MrArtur.se
2021-09-13181 kr-108 kr
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0.5M 50/125 MM DPX
Compu-mail.se
2021-09-07285 kr-1 kr
MicroConnect Netværkskabel Fiberoptik OM3 50cm
Westium Data
2021-09-06959 kr+5 kr
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0.5M 50/125 MM DPX
ComputerSalg SE
2021-08-22473 kr
MicroConnect - Nätverkskabel - LC/UPC-multiläge (hane) till LC/UPC-mul
Gå till butik
CDON
2021-05-15513 kr+117 kr
MicroConnect - Nätverkskabel - LC/UPC-multiläge (hane) till LC/UPC-mul
Gå till butik
Dustin Home
399 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Gå till butik