Prisjakt
Annons

StarTech Singlemode OS1 9/125 LC - SC LSZH 1m

StarTech Singlemode OS1 9/125 LC - SC LSZH 1m

Pris/m: 206 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-SC
PrishistorikNu 206 kr
Jämför

StarTech Singlemode OS1 9/125 LC - SC LSZH 1m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för StarTech Singlemode OS1 9/125 LC - SC LSZH 1m just nu är 206 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 13 butiker.

Varumärke
Pris/m
206 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
1 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons