Prisjakt

Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - LC 0,5m

Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - LC 0,5m

Pris/m: 164 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
PrishistorikNu 82 kr
Jämför

Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - LC 0,5m

Produktinformation

Det billigaste priset för Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - LC 0,5m just nu är 82 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 10 butiker.

Varumärke
Pris/m
164 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
0.5 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC