Prisjakt
Annons

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 0,5m

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 0,5m

Pris/m: 158 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-SC
PrishistorikNu 79 kr
Jämför

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 0,5m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 0,5m just nu är 79 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 11 butiker.

Varumärke
Pris/m
158 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
0.5 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons