
50 produkter
- Annons
- Annons
- Annons
Våra experter tipsar
Läs alla deras köpråd här- 51%
Logitech Slim Combo MK470 Trådlöst Tangentbord och Musset (DE)Trådlösa tangentbord, Tangentbord- och muspaket273 kr - 48%
Glorious GMMK 3 Pro Prebuilt 75% Mechanical Gaming KeyboardTrådlösa tangentbord, Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, Fransk, PC, Mac, 75 %549 kr - 26%
Logitech G915 Lightspeed Tactile (Nordisk)Trådlösa tangentbord, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, Logitech GL Tactile, Nordisk, PC, Mac, Surfplattor, Standard(14)1 549 kr - 32%
Logitech G413 SE (Nordisk)Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, Nordisk, PC, Mac, TKL (tenkeyless/kompakt)(3)469 kr - 33%Logitech MX Mechanical Mini Clicky (Nordisk)Trådlösa tangentbord, Mekaniska tangentbord, Ergonomiska tangentbord, Mekaniskt, Nordisk, PC, Mac, TKL (tenkeyless/kompakt)999 kr
- 20%Razer BlackWidow V4 Pro Mekanisk Chroma RGB Speltangentbord (DE)Gamingtangentbord, Mekaniskt, Razer Green1 899 kr
- 25%MSI Forge GK110 Bakgrundsbelyst Mekaniskt Tangentbord (US)Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Ergonomiska tangentbord, Mekaniskt, Ergonomiskt309 kr
- 24%
Keychron K5v2 RGB Aluminium Hot Swap QMK Low Profile 2.0 Red (Nordic)Trådlösa tangentbord, Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Ergonomiska tangentbord, Mekaniskt, Engelsk, Mac, Ergonomiskt809 kr - 45%Glorious GMMK 3 75% Barebone Wired (Nordic)Trådlösa tangentbord, Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, PC, Mac, 75 %299 kr
- 24%Logitech Slim Folio for iPad 10.9 2022 (10th Generation) (Nordisk)Trådlösa tangentbord, Tangentbord för surfplattor, Nordisk, Surfplattor, iPad, Standard822 kr
- 49%Logitech MX Keys Mini for Business (EN)Trådlösa tangentbord, Mekaniska tangentbord, Scissor switch , Engelsk, PC, Mac, TKL (tenkeyless/kompakt)561 kr
- 29%Cherry KW 9100 Slim (Nordisk)Trådlösa tangentbord, Nordisk, Mac499 kr
- 28%Zagg Pro Keyboard 12 (Nordisk)Trådlösa tangentbord, Nordisk, PC, TKL (tenkeyless/kompakt)329 kr
- 46%Asus ROG Falchion Ace HFX (DE)Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, 65 %1 523 kr
- 22%Deltaco Gaming DK250 RGB Gaming Tangentbord TransparentGamingtangentbord, Membran, Nordisk, PC129 kr
- 31%Deltaco Gaming DK475Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, Nordisk, PC, 60% (mini)349 kr
- 48%Glorious GMMK 3 100% Barebone Wired Kabel (Nordic)Trådlösa tangentbord, Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, PC, Mac329 kr
- 29%Cherry MX MX-LP 2,1 (DE)Trådlösa tangentbord, Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, Cherry MX Low Profile Speed, TKL (tenkeyless/kompakt)605 kr
- 32%Surefire KingPin X1 60% RGB (Nordisk)Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniskt, Nordisk, 60% (mini)(1)208 kr
- 65%Glorious GMMK 2 Full-Size 96% Barebone (EN)Trådlösa tangentbord, Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, PC, Standard209 kr
- 51%Sharkoon SKILLER SGK36W Mekanisk (QWERTZ)Trådlösa tangentbord, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt470 kr
- 28%Asus ROG Azoth X Mekanisk (QWERTZ)Trådlösa tangentbord, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, ROG NX Red, Mac, 75 %2 399 kr
- 56%Glorious GMMK 3 Pro 65% Barebones Kabelansluten Mekaniskt Tangentbord (US)Trådlösa tangentbord, Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, PC, Mac, 65 %529 kr
- 59%Verbatim SureFire KingPin Multimedia (IT) QWERTY SvartTrådlösa tangentbord, Membran, Italiensk, Mac141 kr
- 35%Sharkoon SGK25 Mekanisk Tangentbord (QWERTZ)Gamingtangentbord, 75 %586 kr
- 23%SteelSeries Apex 3 TKL (EN)Tangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Membran, Engelsk, PC, Mac, TKL (tenkeyless/kompakt)449 kr
- 20%Cherry KW 9200 Mini (EN)Trådlösa tangentbord, Tangentbord med kabel, Scissor switch , Engelsk, 75 %857 kr
- 32%Cherry KC 4500 Ergo (EN)Tangentbord med kabel, Ergonomiska tangentbord, Engelsk, PC, Ergonomiskt558 kr
- 24%KeySonic ACK-3410 (DE)Membran588 kr
- 37%Cherry KC 6000 Slim (DE)Tangentbord med kabel, PC, Mac516 kr
- 50%Cherry KW 3000 (DE)Trådlösa tangentbord221 kr
- 20%MSI FORGE K210 COMBOTrådlösa tangentbord, Mekaniska tangentbord, Tangentbord- och muspaket, Mekaniskt354 kr
- 35%Cherry Stream (EN)Trådlösa tangentbord, Tangentbord med kabel, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, Cherry MX Blue, Engelsk, PC, Surfplattor, Standard383 kr
- 25%Logitech Combo Touch for iPad 10.9 2022 10th Generation (FR)Trådlösa tangentbord, Tangentbord för surfplattor, Fransk, Surfplattor, iPad1 409 kr
- 35%Cherry KW 7100 MiniTrådlösa tangentbord, Ergonomiska tangentbord, Scissor switch , Fransk, Mac, Surfplattor, TKL (tenkeyless/kompakt)380 kr
- 34%Logitech MK295 Silent (DE)Trådlösa tangentbord, Tangentbord- och muspaket315 kr
- 22%Cherry Touchboard USB (Nordisk)Tangentbord med kabel, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, Nordisk, PC, Standard2 376 kr
- 24%
Samsung Smart Keyboard Trio 500 EJ-B3400 QWERTZ GermanTrådlösa tangentbord, Tangentbord för surfplattor, PC, Surfplattor264 kr - 42%Dell KM7321W (FR)Trådlösa tangentbord, Tangentbord- och muspaket, Fransk, PC, Mac, Standard1 008 kr
- 28%Xtrfy K5V2 RGB MX2ATangentbord med kabel, Gamingtangentbord, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, Nordisk, 65 %1 079 kr
- 43%Cherry KW 9100 Slim (FR)Trådlösa tangentbord, Fransk594 kr
- 38%LogiLink Bluetooth Numeriskt Tangentbord ID0212Trådlösa tangentbord, PC, Mac232 kr
- 23%KeySonic KSK-6231 (EN)Tangentbord med kabel, Mekaniska tangentbord, Membran, Engelsk, PC, Mac, Standard941 kr
- 32%Cherry G84-4400LUB (EN)Tangentbord med kabel, Mekaniska tangentbord, Mekaniskt, Cherry ML, Engelsk, PC, Mac, TKL (tenkeyless/kompakt)1 424 kr
- 1
- 2














