
(500+)
Enkelt att beställa. Många varor att välja på och bra priser. Min produkt saknade delar när den kom fram, men CDON skickade en ny direkt och löste det snabbt,
Det är enkelt att handla och mycket bra erbjudande och pris värd.
Produkten fungerar inte tyvärr..
Lita aldrig på utlovad leveranstid! Så uselt
Det var det uslaste! Jag beställde 2 brickor sheba finesse kattmat och fick exakt 2 st askar! Betalade 392 kr för det. Jag har tidigare köpt från Amazon och fått 22 st per bricka. I matvaruaffär kostar en ask ca 11 kr per ask. Aldrig mer!
Bra nätbutik med flera underleverantörer
Köpte en ultraljudsrengörare som gick sönder efter bara några användningar. Otroligt besviken.
Fick ej varan levererat då den var slutsåld fast lager fanns när jag köpte och betalade produkten. senare samma dag fann den i lager igen fast för ett dyrare pris. Hmm
Jag tycket jag hade köpt innan men du kunde inte leverera dem höra av sig veligt bra

CDON är en marknadsplats med säte i Sverige. Tänk på att erbjudande som listas kan komma från olika företag och att du handlar direkt från dessa företag. Läs webbplatsens egen information och egna villkor för varje erbjudande innan du handlar. Priserna visas i SEK på butikens sida.
Kontakt med butiken kan ske på Svenska.
Erbjuder telefonsupport. Se butikens hemsida för mer information.
cdon.seFullständigt firmanamn: CDON AB
Organisationsnr: 5564061702