(500+)
Billiga och oftast bra saker. Sist beställde jag 2 pack skärmskydd till IPhone 17 e och ett plånboksfodraloch upptäcker idag när jag ska använda andra skärmskyddet så är det tyvärr trasigt!
Köpte grillkorg, blev missnöjd innan jag använt den, köpte nya hos annan leverantör, mkt bättre och dessutom två st till samma pris. Ingen låsanordning på locket, lossnar och gränsakerna ramlar ut, väldigt enkel gaffel att snurra med. Kände mig totalbläst.
Fick inte storleken jag beställde. 2 veckor senare väntar jag fortfarande på svar från leverantören ang åtgärd.
Har inte fått min vara som jag beställt och betalt(mobil fodral)
Produkten var bra, men en oändlig väntan och alltför lång leveranstid !
Var osäker på om produkten skulle hålla vad den lovade så valde att köpa via fyndiq som tidigare levererat bra grejer. Denna var dock så fejk som jag befarade. Inga instruktioner till hur pärlorna ska sys ihop till motivet står bara trä nålen sy ihop.stopoa i stoppning... inte heller rätt eller tillräckligt ned material i boxen.
Produkten som jag köpte fungerar inte.
Köpte en klocka grön ”Rolex” typ för några hundra såååå nöjd
Har gortfarande inte fått min vara
Fick fake kort inte alls ok att lura barn och föräldrar. 36 kort från Kina ett bedrägeri.
Butiken finns i Sverige. Priserna visas i SEK på butikens sida.
Kontakt med butiken kan ske på Svenska.
Fullständigt firmanamn: FYNDIQ AB
Organisationsnr: 5567921712