Dåligt förberett för montage. Skruvhål för djupt borrade i trät, så delarna gick sönder när man skulle skruva ihop det. Betydligt sämre kvalité än en IKEA möbel. Som tur var hade jag en Ikea skruv jag kunde ersätta orginalskruven med. Kommer inte köpa något mer av märket INLIVING.
Större än vanlig e27 lampa. Fick ej plats i armatur.
Inte nog med att de kräver nolla, de skapar även ett surr i mina 12 transformator till mina hallogenspottar. Har använt Fibraro dimmer i resten av huset och de är bättre.
Var bra tills basen började låta sprängd...
Så dålig att den hamnade i soptunnan. Så slö att den inte klipper något hår...
Kör denna för att styra alla lampor i lägenheten. Fick sätta på en större antenn för att få bra räckvidd. Fungerar jättebra! Hade fått full pott om den kom med en bättre antenn.
Fungerar klockrent mot mina spottar under köksslåpen.
Har fungerat mot alla mina lamor. Räckvidden kunde ha varit något bättre.
Nöjd med dessa. Jättesmart pryl som dimmar dina lampor och fungerar med Telldus
Fungerar bra. Har hängt sig någon gång, men jag hoppas att det var en engångsföreteelse. VPN servern är toppen, däremot upptäcker den inte min USB 3.0 disk:-( Edit:Tar bort två stjärnor då jag tycker att W-lanet fungerar för dåligt och att den verkar störa ut mitt trådlösa tangentbord. Min gamla NETGEAR funkade bättre... Edit. Fungerar bra nu för tiden