Fin byggkvalitet, som man förväntar sig på Logitechs produkter. Mycket bra respons i knapparna. De är lätta att komma åt och känna samt att man känner när man klickar på dem. Scroll-hjulet har "klick" även i sidled! Långt ifrån alla som har det. Ligger bra i handen, om än inte ergonomiskt korrekt (för liten för det). Men den är väldigt bra för att vara så liten. Underbart att den fungerar på glasbord. Det är en av huvudorsakerna till att jag köpte denna. Jag gillar koppar-looken på bilderna på den men tyvärr syns det knappt i verkligheten. Det ser bara ut som en annan nyans av grå tills man tittar i rätt vinkel. Men knappt ens då ser den ut som på bilderna. Lätt irriterande att scroll-hjulet inte är klickbart utan man är hänvisad till knappen bakom som mitt-knapp. Funkar, men är lite ovant. Jag ogillar inbyggda batterier. De tappar kapacitet med tiden och då ska man få isär musen för att byta (om man får tag på ett utbytesbatteri) alt. skaffa en ny mus. För de flesta blir det det senare = slit-och-släng samhället... Lite väl dyr tycker jag den är också.
Snygg och skön. Men jag stod inte ut med kragen som vill stå upp. Den går att vika ner men den ställer sig upp så fort man rör sig det minsta. Den saknar dessutom bra fickor för händerna vilket gjorde att jag valde att returnera den.
Känns gedigna och är relativt bekväma. Återstår att se om de håller... Har bara haft dem i några månader ännu. Väldigt prisvärda verkar de vara i alla fall.
Snygga och sköna. Inget knarrande från läder eller sula vilket jag ofta råkat ut för på Ecco-skor. Det ger full pott!
Jag gillar serien och har sett fram emot denna. Tyvärr är jag ganska besviken. Helt klart den sämsta hittills i serien. Nu är det ju en saga och inte gjord för att vara realistisk men det går lite väl långt ibland. Det känns som om det är mycket upprepningar men med nya karaktärer. Det börjar kännas gammalt nu. Ljud & Bild finns det inte mycket att klaga på. Men storyn lämnar en del att önska.

Bra pris på det jag ville ha. Relativt snabb leverans, de sa de preliminärt skulle skicka den kommande måndag, den skickades på tisdagen. Helt OK. Jag är nöjd med köpet och kan tänka mig att handla här fler gånger.
Väldigt fin byggkvalitet. Känns gedigen och är enl. mig snygg att titta på. Smart och mångsidigt innandöme med en uttagbar "väska i väskan" och flyttbara väggar som gör det smidigt att packa ner kameragrejerna. Vad jag inte gillar med den så är det låsen. Dessa sitter så till att det är ganska pillrigt att öppna dem och man bör inte ha för stora fingrar. Bra för att hålla klåfingriga ute, men det drabbar en själv också. Väskan är lite styv i formen vilket märks mest i locket. Det bibehåller formen när du öppnar väskan och står upp, till skillnad mot mjuka lock som faller ner på baksidan. Bra eller dåligt vet jag inte... Det hade inte skadat med ett litet fack för minneskort. De som finns är så stora att ett löst minneskort försvinner i dem.