
RÄkade bestÀlla skal till fel mobil (Pro Max ist för Pro), men det gick bra att Àndra bestÀllningen innan den hade skickats.
Bra mic, inte sÀrskilt sköna, extremt plastiga. Mina höll ett Är innan de gick av pÄ mitten, enbart anvÀnda hemma framför PCn.
Appen fungerar visst det i Sverige. Fungerar felfritt och bra bild. LÀttanvÀnd app.
Hittills riktigt roligt och tillrÀckligt snyggt. TyvÀrr kör det inte i 60 fps men det Àr det enda som jag har att klaga pÄ Àn sÄ lÀnge.
Sjukt bra upplösning och ljud, som IMHO Àr neutralt men lite Ät det varma hÄllet. PrisvÀrd och bekvÀm! Enda minuset Àr spiralsladden som Àr lite tung och klumpig, hade helst velat ha 1,2m rak.
Mkt enkel att anvÀnda för streamingtjÀnster! Snygg och fungerar bra, gör det den ska med bravur. Hade önskat appar för "alla" kanaler och stöd för 4k, men för 599 kr Àr den ett kap.
Klart bÀttre Àn den gamla, men fortfarande riktigt obekvÀm.
AllmÀnt seg. Bra bild med vanlig analog kabel. Kunde inte hitta kanalnamn vid autosökning. TillrÀckligt med anslutningar (man kopplar ju till receivern). Snygg. Vridbar fot. Kan inte ta bort högtalarna.
Snygg! Luckorna "fÀlls ut" sÄ de gömmer DVD etc. Bra med portar pÄ framsidan. Billigt, men bra strömstarkt nÀtagg (FSP har jag för mig).