Otroligt billiga material och extremt slappa som rullar upp sig efter låret. Som vanligt var alla positiva omdömen på internet falska. Mycket besviken.
Sämsta skit jag har köpt i hela mitt liv, räckvidden på bluetooth är 10 centimeter och wifi kopplar ner sig var femte minut.
Har aldrig blivit så lurad, sämsta skitlurar jag har köpt i hela mitt liv och jag har haft ett hundratal. Läste massor av recensioner innan jag slog till och har aldrig i hela mitt liv blivit så besviken på ett par lurar. Lurarna från Kjell & Co var bättre.
Sämsta skitlurar jag har köpt i hela mitt liv, fodralet gick sönder och Jaybird ville inte ge mig ett nytt. Fick svar från någon support i Indien.
Fetaste ljud jag har hört i hela mitt liv från en portabel högtalare, jag är 50 år gammal och gillar musik med mycket bas. 1990 kronor på Mediamarkt och jag satte mig i bilen 5 minuter senare.
Hur svårt kan det vara att stoppa ner rätt tangentbord i paketet eller att svara i telefon i kundtjänst när man försöker ringa?
Satt och väntade en halvtimme utan att få hjälp innan jag åkte hem. Såg en personal i hela butiken i Umeå under den tiden och hon hjälpte samma kund i 30 minuter medan 20 personer stod i kö till kassan.
Köpte dom för att jag läste att det var varmaste skorna på marknaden men börjar frysa om tårna efter 20 minuter redan vid -5C.
Bra ljud om man EQ-höjer basen som på alla förinställda EQ lägen är alldeles för lågt inställda.