Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 60m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 60m

  • Pris/m: 27.13 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Prishistorik
Nu 1 628 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 60m

Lägsta pris 313 kr (2009-07-22)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-09-061 628 kr+5 kr
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 60M 9/125 SM DPX