Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 50m

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 50m

  • Pris/m: 22.98 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 50m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 50m just nu är 1 149 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m22.98 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktSC-SC
Längd50 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC