Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 50m

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 50m

  • Pris/m: 22.9 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 50m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Nätverkskabel
1 145 kr
 (1 214 kr Inkl. frakt)
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 50M 50/125 MM
2 513 kr
 (2 700 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 50m just nu är 1 145 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m22.9 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-LC
Längd50 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC, UPC