Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 LC/UPC - SC/APC 3m

MicroConnect Singlemode 9/125 LC/UPC - SC/APC 3m

  • Pris/m: 69.33 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Prishistorik
Nu 208 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 LC/UPC - SC/APC 3m

Lägsta pris 88 kr (2009-07-02)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-09-271 119 kr-5 kr
MICROCONNECT SC/APC-LC 3M 9/125 SM
Compu-mail.se
2021-09-25232 kr-1 kr
MicroConnect Netværkskabel Fiberoptik OS1 3m
Compliq
2021-09-13208 kr-2 kr
MICROCONNECT SC/APC-LC 3M 9/125 SM
MrArtur.se
2021-09-13369 kr-2 kr
MICROCONNECT SC/APC-LC 3M 9/125 SM
ComputerSalg SE
2021-08-22555 kr
MicroConnect - Nätverkskabel - SC/APC enkelläge (hane) till LC/UPC enk
Gå till butik
CDON
2021-05-15595 kr+247 kr
MicroConnect - Nätverkskabel - SC/APC enkelläge (hane) till LC/UPC enk
Gå till butik
Dustin Home
474 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC LC/UPC OS1 3m
Gå till butik