MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 3m

Rank 285

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 3m

Pris/m: 23.67 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-SC
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 3m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 3m just nu är 71 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 7 butiker.

Varumärke
Pris/m
23.67 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
3 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC, UPC