MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex LC/UPC - SC/UPC 3m

Rank 197

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex LC/UPC - SC/UPC 3m

Pris/m: 33.67 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-SC
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex LC/UPC - SC/UPC 3m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex LC/UPC - SC/UPC 3m just nu är 101 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 6 butiker.

Varumärke
Pris/m
33.67 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
3 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
UPC