Prisjakt

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 30m

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 30m

  • Pris/m: 126.97 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Prishistorik
Nu 3 809 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 30m

Lägsta pris 348 kr (2016-01-17)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-09-203 809 kr-14 kr
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 30M 50/125 MM