MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 30m

Rank 669

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 30m

Pris/m: 10.2 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-SC
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 30m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 30m just nu är 306 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
10.2 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
30 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC, UPC