Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 25m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 25m

  • Pris/m: 93.16 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Prishistorik
Nu 2 329 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 25m

Lägsta pris 221 kr (2009-11-14)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-09-132 329 kr-5 kr
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 25M 62,5/125 MM