Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 25m

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 25m

  • Pris/m: 83.8 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 25m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 25M 9/125 SM DPX
2 095 kr
 (2 283 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 25m just nu är 2 095 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m83.8 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-LC
Längd25 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC