Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

  • Pris/m: 748 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Prishistorik
Nu 374 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

Lägsta pris 78 kr (2011-01-27)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-09-13890 kr-4 kr
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0,5M 9/125 SM
Dustin Home
374 kr
Microconnect Fiberoptisk Kabel SC/UPC LC/UPC OS1 0.5m
Gå till butik