Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

  • Pris/m: 1386 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0.5m 50/125 MM
693 kr
 (880 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m just nu är 693 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m1386 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-SC
Längd0.5 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC, UPC