Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex LC/UPC - SC/UPC 3m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex LC/UPC - SC/UPC 3m

  • Pris/m: 26.33 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Bevaka
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex LC/UPC - SC/UPC 3m

Prishistorik

Lägsta pris 51 kr (2022-01-03)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

ButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Compu-mail.se
2022-01-1995 kr+1 kr
MicroConnect Netværkskabel Fiberoptik OS1/OS2 3m
ComputerSalg
2022-01-1896 kr+33 kr
MicroConnect - Nätverkskabel - SC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enk
Gå till butik
CDON
2022-01-18136 kr+33 kr
MicroConnect - Nätverkskabel - SC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enk
Gå till butik
Compliq
2022-01-1779 kr
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 3M 9/125 LSZH
Westium Data
2021-12-03198 kr+5 kr
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 3M 9/125 LSZH