Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 UPS SC - SC 2m

MicroConnect Multimode 62,5/125 UPS SC - SC 2m

  • Pris/m: 339.5 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 UPS SC - SC 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 2M 62,5/125 MM
679 kr
 (866 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 UPS SC - SC 2m just nu är 679 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m339.5 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktSC-SC
Längd2 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC