Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 2m

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 2m

  • Pris/m: 108 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: ST-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 2m just nu är 216 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 4 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m108 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktST-SC
Längd2 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC