Prisjakt
Annons

Intellinet Multimode OM4 50/125 LC - SC LSZH 3m

Intellinet Multimode OM4 50/125 LC - SC LSZH 3m

Pris/m: 40.67 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-SC
PrishistorikNu 122 kr
Jämför

Intellinet Multimode OM4 50/125 LC - SC LSZH 3m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för Intellinet Multimode OM4 50/125 LC - SC LSZH 3m just nu är 122 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 4 butiker.

Varumärke
Pris/m
40.67 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
3 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons