Prisjakt

Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - ST LSZH 1m

Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - ST LSZH 1m

  • Pris/m: 166 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-ST
Bevaka
Jämför

Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - ST LSZH 1m

Produktinformation

Det billigaste priset för Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - ST LSZH 1m just nu är 166 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeIntellinet
Pris/m166 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-ST
Längd1 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC