Prisjakt
Annons

Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - LC LSZH 5m

Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - LC LSZH 5m

Pris/m: 24.8 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
PrishistorikNu 124 kr
Jämför

Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - LC LSZH 5m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - LC LSZH 5m just nu är 124 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 5 butiker.

Varumärke
Pris/m
24.8 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
5 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons