Prisjakt
Annons

Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - LC LSZH 1m

Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - LC LSZH 1m

Pris/m: 216 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
PrishistorikNu 201 kr
Jämför

Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - LC LSZH 1m

Jämför
Sorterat efter billigast pris
Vi har hittat produkten i totalt 3 butiker, varav 2 är betalande kunder hos Prisjakt och har direktlänk till butiken.
Butiker kan sälja produkten i flera varianter och olika skick. Ändra inställningar för att styra vilka erbjudande du ser.
Annons
Annons

Produktinformation

Det billigaste priset för Intellinet Multimode OM3 50/125 LC - LC LSZH 1m just nu är 216 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 3 butiker.

Varumärke
Pris/m
216 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
1 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons