Prisjakt
Annons

Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - SC LSZH 3m

Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - SC LSZH 3m

Pris/m: 37.67 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-SC
PrishistorikNu 113 kr
Jämför

Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - SC LSZH 3m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - SC LSZH 3m just nu är 113 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 6 butiker.

Varumärke
Pris/m
37.67 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
3 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons