Prisjakt
Annons

MikroTik SFP SFP+ SFP28, Dual LC UPC, 25G, 1310 nm

MikroTik SFP SFP+ SFP28, Dual LC UPC, 25G, 1310 nm

PrishistorikNu 1 989 kr
Jämför

MikroTik SFP SFP+ SFP28, Dual LC UPC, 25G, 1310 nm

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för MikroTik SFP SFP+ SFP28, Dual LC UPC, 25G, 1310 nm just nu är 1 989 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Nätverkskort. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 5 butiker.

Varumärke
Placering
Anslutning
Max dataöverföringshastighet (teoretisk)
Annons
Annons