Prisjakt
Annons
  • Hemglad

    (3)

  • se
1.6Dålig
3 betyg (senaste året)

Skrivna omdömen

Betyg äldre än ett år inkluderas inte i snittbetyget.

Skrivna butiksomdömen

s
spennis
44 omdömen
DåligRedigerades 4 månader sedan

Uppdatering: Beställde 5 januari, ingen leverans och inget svar av kundtjänst på mailen. Begärde att häva köpet 20 januari. Inget svar. 23 januari får jag besked om att varan skickats, mot min vilja. Den 28 januari får jag svar av kundtjänst som ber om ursäkt för strul och lovar att häva köpet. Den 3 februari är pengarna tillbaka på kontot.

X
XYXYXYXY
1 omdöme
Usel5 månader sedan

Håller med övriga omdömen. Beställde men har heller inte fått leverans. Glad att jag inte betalade i förskott. Handla INTE hos detta företag.

B
Bauger
1 omdöme
Usel5 månader sedan

Varning för detta företag! Beställde en vara den 2 januari, och betalade i förskott. Ännu ingen leverans och de svarar varken på mejl eller på meddelanden på sitt eget kontaktformulär. Företaget som leds av en 19-åring i Gullbrandstorp verkar definitivt oseriöst!

Om butiken

Butiken finns i Sverige. Priserna visas i SEK på butikens sida.

Bolagsinformation

Fullständigt firmanamn: AJK Group AB

Organisationsnr: 5594274598