
(500+)
Tog över en vecka att få min vara och skärmskyddet som kommer är helt fel storlek. Förpackningen säger att den ska passa min modell men något är helt fel för hörnen har fel radie, den är för kort och inte bred nog för telefonen. Kan vara någon som öppnat förpackningen och bytt skyddet eftersom den inte var förseglad eller plomberad med till exemplen ett klistermärke eller tejp. Enda orsaken att jag ger dem en tvåa istället för ett är för att det verkar som att de skickat ut ett nytt skydd för att dom trott det förra var borta. Fick mejl att min vara var på väg igår men eftersom deras kundservice inte sagt något alls till mig så vet jag vet inte om det är en bugg eller en ny försändelse på väg
Fantastisk service! Jättelätt att beställa.
Bra ,snabbt leverans och bra priser alternativt
Uselt, ingen möjlighet att skapa konto och få en överblick över beställningar och leveranser. Jag betalade extra för extra snabb leverans. 1-2 dagar. 8 dagar senare levererar de paketet. Teknikmagasinet hänvisar till Early Bird.
Mycket bra. Snabb leverans 👍
Mycket smidigt och snabb service!
Köpte ett 360 skal till iPhone 14 och ett 360 skal till iPhone 13. De är exakt samma. Men olika priser. Det ena skalet hade inget skydd för skärmen. Då är det ej ett 360 skal! Så jäkla irriterande!😡
Skulle handla mobilfodral. Beställer ett magnetiskt plånboksfodral, där själva skalet är med på bilderna. Hem får jag endast plånboken. Visade sig att man behövde få ner två rullgardiner på sidan för att noteringen "Mobilskal ingår ej" skulle komma fram. Fick beställa komplimenterande skal.
Bästa. Bra produkt, fast leverans.

Butiken finns i Sverige. Priserna visas i SEK på butikens sida.
Fullständigt firmanamn: Phone Life AB
Organisationsnr: 556913-5386
Information hos allabolag.se