Lyckas väldigt väl med det de är till för, dvs att maskera bort ljud. De sitter utomordentligt skönt och jag sover på sidan och magen med örat mot kudde eller madrass utan problem. Ljuden som medföljer är begränsningen. Jag har användning av två eller tre stycken men de har alla sina små svagheter. Tex ljudet "Regnskur", som är precis vad det låter som. Problemet är att det kommer ett svagt, svagt *blopp* innemellan vilket sticker ut väldigt från de vanliga regnljuden. När man väl uppmärksammat det ljudet är det svårt att koppla bort det. För att summera så sover jag djupt, somnar snabbt och störs inte av något i min omgivning längre. Dock finns förbättringspotential i ljuden, jag hoppas verkligen de fortsätter släppa nya ljud.
Bra gränssnitt, smidigt och enkelt. Synd att de inte kan spela FLAC. Bra ljud, speciellt efter att ha köpt en till så jag kör dem som stereopar.
Utomordentlig bildkvalitet. Några områden med viss backlight bleeding men absolut den LCD-TV jag ägt där det stört minst.
Det fladdrar ordentligt men spelar också väldigt kontrollerat och bra till musik. Används dock uteslutande till bio.
Bra på det mesta men inte lika bra som min Samsung S7 Edge på något.
Nästan felfri på alla sätt.
Trevlig på alla sätt.