Prisjakt
Annons

Fake news

Annons
Annons

Fake News

Pappersböcker

fr.

112 kr

Jämför pris

Melissa Zimdars, Kembrew McLeod: Fake News

Pocket, Engelska, Pappersböcker

fr.

332 kr

Jämför pris

Serena Giusti, Elisa Piras: Democracy and Fake News

Engelska, Pappersböcker, Samhälle & Politik

fr.

595 kr

Jämför pris

The Epistemology of Fake News

Engelska, Inbunden, Pappersböcker

fr.

1 600 kr

Jämför pris

Fake News

4 - 8, 13 - 13

fr.

197 kr

Jämför pris

Fake News, Propaganda, And Plain Old Lies

Engelska, Pappersböcker, Business-Literatur, Ekonomi & Juridik

fr.

283 kr

Jämför pris

Mark Dice: The True Story of Fake News: How Mainstream Media Manipulates Millions

Häftad, Engelska, Pappersböcker, Ordböcker & Språk

fr.

234 kr

Jämför pris

The Psychology of Fake News

Häftad, Engelska, Pappersböcker, Ordböcker & Språk

fr.

557 kr

Jämför pris

fr.

159 kr

Jämför pris

339 kr

hos Amazon.se

Gå till butik