Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 7m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 7m

  • Pris/m: 80 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Prishistorik
Nu 560 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 7m

Lägsta pris 95 kr (2011-04-24)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-09-02560 kr-4 kr
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 7M 9/125 SM DPX