Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 5m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 5m

  • Pris/m: 34.8 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Prishistorik
Nu 174 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 5m

Lägsta pris 93 kr (2009-10-04)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
CDON
2021-09-17631 kr0 kr
MicroConnect - Nätverkskabel - LC/UPC-multiläge (hane) till SC/UPC-mul
Gå till butik
ComputerSalg SE
2021-09-16591 kr-2 kr
MicroConnect - Nätverkskabel - LC/UPC-multiläge (hane) till SC/UPC-mul
Gå till butik
Compliq
2021-09-13174 kr
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 62,5/125 MM
MrArtur.se
2021-09-06309 kr+4 kr
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 62,5/125 MM
Westium Data
2021-09-02931 kr-4 kr
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 62,5/125 MM