Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 5m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 5m

  • Pris/m: 57.8 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 5m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 5m just nu är 289 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 4 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m57.8 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-SC
Längd5 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC, UPC