Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m

MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m

  • Pris/m: 63.71 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Prishistorik
Nu 223 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m

Lägsta pris 106 kr (2016-01-17)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Compu-mail.se
2021-09-25248 kr-1 kr
MicroConnect Netværkskabel Fiberoptik OS1 3m
Westium Data
2021-09-201 196 kr-5 kr
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 3M 9/125 SM DPX
Westium Data
2021-09-20656 kr-4 kr
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 3,5M 9/125 SM DPX
Compliq
2021-09-08223 kr
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 3M 9/125 SM DPX
MrArtur.se
2021-09-02395 kr-4 kr
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 3M 9/125 SM DPX
ComputerSalg SE
2021-08-22555 kr
MicroConnect - Nätverkskabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enk
Gå till butik
CDON
2021-08-16595 kr-87 kr
MicroConnect - Nätverkskabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enk
Gå till butik
Dustin Home
474 kr
Microconnect Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS1 3m
Gå till butik