Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m

MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m

  • Pris/m: 135.43 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS1 3m
474 kr
 (543 kr Inkl. frakt)
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 3,5M 9/125 SM DPX
651 kr
 (839 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m just nu är 474 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m135.43 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-LC
Längd3.5 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringUPC