MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m

Rank 244

MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m

Pris/m: 28.86 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-LC
Jämför

MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 3,5m just nu är 101 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 8 butiker.

Varumärke
Pris/m
28.86 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
3.5 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
UPC