Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 1m

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 1m

  • Pris/m: 311 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: ST-ST
Prishistorik
Nu 311 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 1m

Lägsta pris 57 kr (2009-07-23)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-09-20574 kr-4 kr
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 1M 62,5/125 MM
Dustin Home
311 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel ST/UPC ST/UPC OM1 1m
Gå till butik