Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 2m

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 2m

  • Pris/m: 79.5 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: ST-SC
Prishistorik
Nu 159 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 2m

Lägsta pris 95 kr (2009-07-27)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Compliq
2021-09-18159 kr
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 2M 9/125 SM DPX
CDON
2021-09-06951 kr-5 kr
MicroConnect - Patch-kabel - ST/PC enkelläge (hane) till SC/PC enkellä
Gå till butik
ComputerSalg SE
2021-09-06910 kr-6 kr
MicroConnect - Patch-kabel - ST/PC enkelläge (hane) till SC/PC enkellä
Gå till butik
Westium Data
2021-09-02803 kr-5 kr
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 2M 9/125 SM DPX
MrArtur.se
2021-09-02281 kr-4 kr
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 2M 9/125 SM DPX