Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 125m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 125m

  • Pris/m: 63 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Prishistorik
Nu 7 875 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 125m

Lägsta pris 703 kr (2009-06-16)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-10-187 875 kr-105 kr
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 125M 62,5/125 MM