Prisjakt

Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - LC 15m

Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - LC 15m

  • Pris/m: 15.13 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Bevaka
Jämför

Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - LC 15m

Produktinformation

Det billigaste priset för Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - LC 15m just nu är 227 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 10 butiker.

VarumärkeDeltaco
Pris/m15.13 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-LC
Längd15 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC