Deltaco Multimode OM3 50/125 ST - SC 5m

Rank 26

Deltaco Multimode OM3 50/125 ST - SC 5m

Pris/m: 74.6 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: ST-SC
Jämför

Deltaco Multimode OM3 50/125 ST - SC 5m

Produktinformation

Det billigaste priset för Deltaco Multimode OM3 50/125 ST - SC 5m just nu är 373 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 9 butiker.

Varumärke
Pris/m
74.6 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
ST-SC
Längd
5 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC