Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - ST 3m

Rank 27

Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - ST 3m

Pris/m: 48.67 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-ST
Jämför

Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - ST 3m

Produktinformation

Det billigaste priset för Deltaco Multimode OM3 50/125 LC - ST 3m just nu är 146 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 9 butiker.

Varumärke
Pris/m
48.67 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-ST
Längd
3 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC