MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 2m

Rank 199

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 2m

Pris/m: 52 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: SC-SC
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 2m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 2m just nu är 104 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 7 butiker.

Varumärke
Pris/m
52 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
SC-SC
Längd
2 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC, UPC